Consulting


alebo konzultačná činnosť Vášho projektu pred, alebo počas jeho realizácie.

Hľadáte partnera, ktorý ma skúsenosti s efektívnou výstavbou a hľadaním optimálnych technických, konštrukčných a zároveň designovo dobrých riešení už viac ako 20 rokov?


v tom prípade sme ten správny partner pre Váš projekt a riešenia na jeho efektívnu výstavbu a prevádzku. spoluprácou s ďalšími našimi partnermi, ktorí sa v stavebníctve hýbe rovnako dlho ako my a majú preto veľmi široké skúsenosti zo stoviek navrhovaných, projektovaných, zrealizovaných stavieb po celom Slovensku.

Ponúkame tiež služby "Technického dozora investora" TDI, aby sme vedeli pre investorov priniesť nestranný pohľad zohľadňujúc a ochraňujúc záujmy investora, tak aby bola pre neho stavba miestom kde bude môcť pokojne žiť, či pracovať so svojimi zamestnancami a tak tvoriť ďalšie hodnoty.

Stavby, ktoré sme dozerali či prípadne konzultovali zefektívnenie ich výstavby majú za sebou už roky prevádzky a spokojnosť našich klientov nám je Tým najväčším ocenením.


Neváhajte nás kontaktovať a veríme, že nájdeme riešenia aj pre Vaše problémy počas návrhu, alebo výstavby Vašich stavieb na život či podnikanie.